Omnitronic WPS 5W
| Carcasă | Plastic |
| Categorie | 100V Pasiv |
| Dimensiuni | 242 x 182 x 162 mm |
| Greutate | 2.6 kg |
| Potentiometru volum | Nu |
| Putere (RMS) | 30 W |
| Set | Nu |
| SPL Maxim | 103 dB |
Boxa Perete 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
În stocBoxa Perete 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Perete 100V
La comandăBoxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Perete 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026
Omnitronic WP 5W




Pioneer DJ CM-C54T-W


