OMNITRONIC PS-20 Projector speaker
Projector speaker
Aplications:
Technical specifications:
Omnitronic PS 20
| Carcasă | Aluminiu |
| Categorie | 100V Pasiv |
| Difuzor medii-joase | 6.5'' |
| Dimensiuni | 170 x 252 mm |
| Driver înalte | - |
| Greutate | 2.8 kg |
| Potentiometru volum | Nu |
| Putere (Peak) | - |
| Putere (RMS) | 20 W |
| Set | Nu |
| SPL Maxim | 104 dB |
Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Coloana 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Gradina 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Horn 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
În stocBoxa Perete 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
La comandă
Omnitronic PS 30







