OMNITRONIC WP-15W Ceiling speaker ABS
Ceiling speaker
Aplications:
Technical specifications:
Omnitronic WP 15W
| Carcasă | ABS |
| Categorie | 100V Pasiv |
| Difuzor medii-joase | 6.5'' |
| Dimensiuni | 170 x 248 mm |
| Driver înalte | - |
| Greutate | 1.7 kg |
| Potentiometru volum | Nu |
| Putere (Peak) | - |
| Putere (RMS) | 20 W |
| Set | Nu |
| SPL Maxim | 101 dB |
Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Perete 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
La comandăBoxa Coloana 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Gradina 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Horn 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
În stocBoxa Tavan 100V
La comandăBoxa Tavan 100V
La comandă
Omnitronic PS 30







