
| Construcția cablului: | Cabluri diverse |
| Lungimea cablului: | 6 m |
| Conector A: | 1 x DIN cu 5 pini |
| Mufa B: | 1 x DIN cu 5 pini |
| Utilizarea mărcilor: | OEM |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 0,22 kg |
Omnitronic 30209152 6m
| Lungime | 6 m |
| Tip accesorii | Cablu |
| Tip cabluri | MIDI |
| Tip Mufă | MIDI |



















