Căști Studio Beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm
Căștile Studio Beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm sunt proiectate pentru monitorizare profesională în studio, oferind o redare precisă și un sunet detaliat, util la înregistrare, editare și mixaj. Designul închis ajută la izolarea eficientă față de zgomotele externe, pentru o ascultare concentrată în sesiuni lungi.
Construcția robustă și confortul sunt optimizate pentru utilizare intensă, iar cablul de semnal pe o singură parte reduce încurcarea și îmbunătățește ergonomia la pupitru. Impedanța de 250 Ohmi le face ideale pentru interfețe audio, amplificatoare de căști și echipamente de studio capabile să livreze putere suficientă.
Răspunsul în frecvență extins, între 5 și 30000 Hz, evidențiază atât subbasul, cât și detaliile din înalte, pentru decizii corecte la procesare. Nivelul de presiune de 96 dB/SPL oferă un echilibru bun între volum și control, menținând claritatea pe pasaje complexe.
| Impedanță | 250 Ohmi |
| Nivel presiune | 96dB/SPL |
| Frecvență | 5 - 30000 Hz |
| Conexiune | 3.5 mm jack stereo cu adaptor 6.3 mm |
| Lungime cablu | 3m, cablu spiralat |
| Greutate | 270g |
Conexiunea pe jack stereo de 3,5 mm, împreună cu adaptorul de 6,3 mm inclus, asigură compatibilitate rapidă cu laptopuri, controllere, interfețe și console de studio. Cablul spiralat de 3 m oferă libertate de mișcare la birou sau în cabina de înregistrare, fără a ocupa inutil spațiul.
Beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm
| Tip căști | Over-Ear |
| Sistem | Inchis |
| Frecvență | 5 - 35 kHz |
| Sensibilitate în dB | 96 |
| Driver în mm | - |
| Impedanță în Ohm | 250 |
| Putere maximă de intrare | 100 mW |
| Conector semnal | Jack mic stereo 3.5mm |
| Cablu | Spiral de 3m |
| Accesorii | Husa , Adaptor |
Cristea Daniel Iulian
14.ian.2022
Sunt foarte multumit
De când le am deschis am văzut calitate , de cum le am pus in interfața au scos calitate , îmi pare rău de interfața pe care o am ca nu duce toată puterea lor(focusrite 3rd gen 2i2, duce 200 ohm)Milu
03.dec.2021
Multumit
Produs original, de top.jenshenrik primdahl
23.apr.2021
great headset for the price
i got this i had one befor and this is my 2nd in i dont know how many years if you have the amp to drive it you wont regret getting one the fit is nice and you dont really feel it and the sound is niceCasti Studio
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Casti Studio
La comandăCasti Studio
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.apr.2026Casti Studio
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Casti Studio
La comandăCasti
În stocCasti Studio
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Casti Studio
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Casti Studio
În stoc
Beyerdynamic DT 880 PRO



AKG K 371


Neumann NDH 20 Black Edition Limited
Sennheiser HD 300 Pro