Bas electric în stil vintage
| Ridica: | 1 x bobină simplă 1 x bobină simplă divizată |
| Versiune: | Versiunea dreapta |
| Gât: | Gât fixat din arțar, profil D, gât fixat Tastatură: arțar 21 frete |
| Corp: | 4/4 Limewood |
| Lungimea scalei: | 890 mm |
| Lățimea piuliței: | 42 mm |
| Număr de șiruri: | 4 |
| Fader: | 2 x volum, 1 x sunet |
| Brigde: | Cromat în stil PB vintage |
| Hardware: | Cromat |
| Material: | Limewood |
| Culoare: | Surfgreen, lucios, vopsit |
| Greutate: | 4,30 kg |
Dimavery PB 500 Surf Green
| Culoare | Green |
| Pickguard | 1-Ply White |
| Corp | Plop |
| Gât | Arțar |
| Griff | Maple |
| Nr Corzi | 4 |
| Taste | 22 |
| Scală | 890 mm |
| Doze | SS |
| Switch doze | 3 pozitii |
| Set | Nu |
| Electronică | Activa |
| Husa sau Toc | Nu |
Chitara Bas
La comandăChitara Bas
Disponibil aproximativ 22.iun.2026Chitara Electrica
În stoc
Dimavery PB 550 Blonde
Squier Affinity Series Active Jazz Bass Mystic Sea Foam Green