Korg PA 900
| Alimentare prin | Alimentator |
| Categorie claviaturi | Profesional |
| Clape dinamice | Da |
| Clape gradate | Nu , Semi-gradate |
| Conexiune pedală | Da , Sustain si Expression |
| Culoare | Black/Silver |
| Difuzoare | 2 x 50W |
| Dimensiuni | 1030 x 378 x 138 mm |
| Display | LCD |
| Efecte | Da |
| Egalizator | 3 benzi |
| Greutate | 10.76 kg |
| Ieșire căști | Da |
| Intrare Microfon | Nu |
| Memorie internă | Da |
| Metronom | Da |
| MIDI | Da |
| Număr clape | 61 semi-wighted |
| Pedale | Sustain |
| Pitch Bend/Modulation | Da |
| Polifonie | 128 |
| Recorder | Da |
| Ritmuri | Da |
| Rotary Control | Nu |
| Silent System | Nu |
| Stativ | Nu |
| Tip clape | Orga Keyboard |
| USB | Da |
Keyboard
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Keyboard
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 08.apr.2026Keyboard
La comandăKeyboard
La comandăKeyboard
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 08.apr.2026Keyboard
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Keyboard
La comandă
Korg PA 600

Yamaha PSR-SX920


