Yamaha PSR-S670- Clapă aranjor profesională, urmașul lui S650. 128 note polifonie și tehnologie megavoice, 416 voci, 34 kit-uri tobe/SFX și 480 voci XG. Funcție inteligentă Arpegio, cu acces imediat la librăria de sunete dedicată acesteia. 230 de stiluri incluzând noua cetegorie DJ. Două controlere live, ce oferă control instant asupra efectelor și a altor funcții, incluzând filtru, arpegio și track mute. Posibilitate de extindere a memoriei pentru a adăuga noi voci, seturi de tobe,etc. Voci și stiluri autentice, din toată lumea. Posibilitatea implementării pachetului Românesc.
Are posibilitatea implementarii pachetului romanesc!
Yamaha PSR S670
| Alimentare prin | Alimentator |
| Categorie Claviaturi | Profesional |
| Clape Dinamice | Da |
| Clape gradate | Nu |
| Conexiune pedala | Da , Sustain si Expression |
| Culoare | Gray |
| Difuzoare | 2 x 15W |
| Dimensiuni | 1004 x 134 x 410 mm |
| Display | LCD |
| Efecte | Da |
| Egalizator | Da |
| Greutate | 8.1 kg |
| Iesire casti | Da |
| Intrare Microfon | Nu |
| Memorie interna | 32 Mb |
| Metronom | Da |
| MIDI | Nu |
| Numar clape | 61 |
| Pedale | Optional:Damper, Expression |
| Pitch Bend/Modulation | Da |
| Polifonie | 128 |
| Recorder | Da |
| Ritmuri | 230 |
| Rotary Control | Da |
| Silent System | Nu |
| Stativ | Nu |
| Tip clape | Orga Keyboard |
| USB | Da |
Keyboard
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.apr.2026Keyboard
La comandăKeyboard
La comandăKeyboard
În stocKeyboard
La comandăKeyboard
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.apr.2026
Korg PA 300
Yamaha Genos 2

Roland E A7
