Hazer cu sistem de control digital wireless și interfață DMX
| Alimentare electrică: | 230 V c.a., 50 Hz |
| Consum de energie: | 315 W |
| Clasificare IP: | IP20 |
| Volumul de ieșire: | Ca. 68 m³ / min |
| Capacitatea rezervorului: | 2,8 l |
| Consumul de lichid: | Ca. 2 ml / min |
| Canalele DMX: | 1 |
| Intrare DMX: | 1 x versiune de montare XLR cu 5 pini (M) |
| Ieșire DMX: | 1 x versiune de montare XLR cu 5 pini (F) |
| Conexiune de alimentare: | Intrare rețea IEC conector (M) versiune de montaj |
| Control: | Telecomandă cu fir (opțional); De sine stătătoare; DMX; Telecomandă fără fir |
| Culoare: | Negru |
| Dimensiune: | Lățime: 27,3 cm Adâncime: 49,2 cm Înălțime: 31,5 cm |
| Greutate: | 14,00 kg |
| Telecomandă | |
| Baterie: | 1 x 12V LR27 alcalin mangan încorporat |
Antari HZ 350
| Alimentare | 230V AC |
| Capacitate Rezervor | 2.8 l |
| Conector alimentare | Conector AC tata panou |
| Conector semnal | Mufa xlr mama de 5 pini panou |
| Consum de fluid | 2 ml/min |
| Consum de putere | 315W |
| Control DMX | 1 canale |
| Debit | 68 mc/min |
| Dimensiuni | 27.3 x 31.5 x 49.2 cm |
| Distanță de propagare | - |
| DMX | Da |
| Greutate | 14 kg |
| Set | Nu |
Masina de Ceata Hazer
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 05.mai.2026Masina de Ceata Hazer
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 05.mai.2026Masina de Ceata
În stocMasina de Ceata
În stocMasina de Ceata
În stocMasina de Fum
În stocMasina de Ceata si Baloane
La comandă
Antari HZ 400

FOS STAGE HAZE
Look Unique 2.1

Hazer Cameo PHANTOM H2
Eurolite NH-30 MK2
