Hazer puternic cu interfață și temporizator DMX
| Alimentare electrică: | 230 V c.a., 50 Hz |
| Consum de energie: | 600 W |
| Clasificare IP: | IP20 |
| Volumul de ieșire: | Ca. 28 m³ / min |
| Capacitatea rezervorului: | 2,5 l |
| Consumul de lichid: | Ca. 2,5 ml / min |
| Canalele DMX: | 1 |
| Intrare DMX: | 1 x versiune de montare XLR cu 5 pini (M) |
| Ieșire DMX: | 1 x versiune de montare XLR cu 5 pini (F) |
| Conexiune de alimentare: | Intrare rețea IEC conector (M) versiune de montaj |
| Control: | Telecomandă fără fir (opțional); DMX; telecomandă cu fir |
| Culoare: | Negru |
| Dimensiune: | Lățime: 33 cm Adâncime: 50 cm Înălțime: 33 cm |
| Greutate: | 18,30 kg |
Antari HZ 400
| Alimentare | 230V AC |
| Capacitate Rezervor | 2.5 l |
| Conector alimentare | Conector AC tata panou |
| Conector semnal | Mufa xlr tata de 5 pini panou , Mufa xlr mama de 5 pini panou |
| Consum de fluid | 2.5 ml/min |
| Consum de putere | 600W |
| Control DMX | 1 canale |
| Debit | 81 mc/min |
| Dimensiuni | 33 x 33 x 50 cm |
| Distanță de propagare | - |
| DMX | Da |
| Greutate | 18.3 kg |
| Set | Nu |
Masina de Ceata Hazer
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Masina de Ceata Hazer
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Masina de Ceata
În stocMasina de Ceata si Baloane
La comandăMasina de Ceata
În stocMasina de Ceata
În stocMasina de Ceata
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026
Antari HZ 350

FOS STAGE HAZE
Look Unique 2.1


Hazer Cameo PHANTOM H2
Eurolite NH-30 MK2