| Eurolite N110 + lichid 5l |
|---|
Eurolite N110 + lichid 5l
| Consum de putere | 1250W |
| Set | Da |
| Consum de fluid | 40 ml/min |
| Distanță de propagare | 5 m |
| Debit | 120 mc/min |
| DMX | Nu |
| Control DMX | Nu |
| Capacitate Rezervor | 1.3 l |
| Alimentare | 230V AC |
| Conector semnal | - |
| Conector alimentare | Cablu de alimentare incorporata |
| Dimensiuni | 24 x 29 x 40 cm |
| Greutate | 4.35 kg |
Masina de Fum
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Masina de Fum
În stocMasina De Fum
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026Masina de Fum
În stocMasina de Fum
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Masina de Fum
La comandă
Eurolite N 110

Cameo PHANTOM F3


Look Solution Tiny FX