
Aplicatii:
Specificatii:
| Polar pattern | cardioid sau hipercardioid |
| Frecventa | 50 - 20,000 Hz |
| Sensibilitate | 6 mV/Pa (-44 dBV) |
| SPL max. | 137 dB (k=1%) |
| Zgomot | 21 dB-A |
| Raport/semnal zgomot | 73 dB |
| Impedanta | 200 ohm |
| Necesar de phantom power | 9 - 52 V , 2mA |
| Conector | 3-pin XLR |
| Greutate neta | 320 g / 11.3 oz. |
| Greutate bruta | 650 g / 1.4 lbs |
MICROFON CU FIR AKG C 1000S
| Capsula microfon | Condensator |
| Pentru | Tobe , Studio |
| Tip microfon | cu diafragma mica |
| Conexiune microfon | cu fir |

