Aplicatii:
Specificatii:
| Polar pattern | cardioid |
| Frecventa | 20 - 20.000 Hz |
| Sensibilitate | 20 mV/Pa (-34 dBV) |
| SPL max. | 136/156 dB SPL(0/-20 db)(for 0,5% THD) |
| Zgomot | 13 dB-A |
| Raport/semnal zgomot | 81 dB |
| Pad de atenuare | 0/-20 dB |
| Bass filtru | 6 dB/octave 160 Hz |
| Impedanta | <=200 ohm |
| Phantom power | 12- 52 V |
| Conector | 3-pin XLR |
| Finisaj | gri argintiu |
| Greutate net | 280 g (0.62 lbs.) |
| Greutate bruta | 1450 g (3.22 lbs.) |
AKG C 214 Set Stereo
| Capsula microfon | Condensator |
| Set | Da |
| Pentru | Tobe , Studio , Piane acustice , Percutii , Instrumente , Cinel |
| Tip microfon | cu diafragma mare |
| Caracteristica polară | Cardioid |
| Mufă XLR normal | Da |
Set Microfoane Tobe
La comandăMicrofon Instrument
La comandăMicrofon Instrument
În stocMicrofon Instrument
La comandăMicrofon Instrument
La comandăMicrofon Instrument
La comandăMicrofon Instrument
În stocSet Microfon Toba
La comandăSet Microfoane Instrumente
La comandă
AKG C 314


Audio Technica AT 2031
Neumann MCM KK 14 Miniature Clip Microphone System
Shure SM 81



Audix DP 7 Set