Nord Piano 6 73
| Set | Nu |
| Număr clape | 73 |
| Polifonie | 120 |
| Culoare | Red |
| Dimensiuni | 1069 x 121 x 349 mm |
| Tip clape | Pian digital |
| Stativ | Nu |
| Intrare Microfon | Nu |
| Efecte | Da |
| Alimentare prin | 220V Direct , Alimentator |
| Pedale | Da |
| Display | LCD |
| Rotary Control | Nu |
| Conexiune pedală | Da |
| Silent System | Nu |
| Pitch Bend/Modulation | Nu |
| Greutate | 16.2 kg |
| Clape dinamice | Da |
| Difuzoare | - |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| MIDI | Da |
| Memorie internă | Da |
| Metronom | Da |
| Recorder | Da |
| Egalizator | Nu |
| Ritmuri | Nu |
| Clape gradate | Da |
Pian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandă
Nord Electro 7 73







Kurzweil FORTE SE