| Roland BK 3 B SET 1 |
|---|
Roland BK-3este o claviatura cu aranjor pentru artisti solo care au nevoie de auto-acompaniament. BK-3 ofera o gama larga de sunete si ritmuri de calitate, redare prin USB, are difuzoare integrate, este portabil si are o interfata usor utilizabila, intuitiva.
Caracteristici
Specificatii Roland BK-3
» Manuale de utilizare în limba română
Roland BK 3 B SET 1
| Set | Da |
| Categorie claviaturi | Incepator |
| Difuzoare | 2 x 7.5W |
| Dimensiuni | 1044 x 317 x 129 mm |
| Greutate | 7.5 kg |
| Conexiune pedală | Da |
| Display | LCD |
| Pedale | Nu |
| Alimentare prin | Alimentator |
| Efecte | 8 reverb,8 chorus,2MFx (84 MFx editable macro) |
| Intrare Microfon | Nu |
| Stativ | Da |
| Tip clape | Set clape |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| Clape dinamice | Da |
| Clape gradate | Nu |
| Culoare | Black |
| Număr clape | 61 |
| Polifonie | 128 |
| Ritmuri | Da |
| Egalizator | Nu |
| Recorder | Da |
| Metronom | Da |
| Memorie internă | Da |
| MIDI | Da |