| Casio AP-S200 BK Celviano SET |
|---|
Casio AP-S200 BK Celviano
Pian digital Casio Celviano AP-S200 BK ce combină eleganța atemporală și măiestria pianelor tradiționale cu tehnologia de ultimă oră. Claviatura Smart Scaled Hammer Action cu sensibilitate delicată la atingere ajută la capturarea nuanțelor subtile ale performanței muzicale, în timp ce design-ul acustic unic permite ca sunetul din difuzoare să se răspândeacsă într-un mod natural spre exterior, din diferite părți ale cabinetului, ceea ce creează o experiență audio bogată, expansivă, similară cu rezonanța unui pian cu coadă
Caracteristici:
Specificații:
Casio AP-S200 BK Celviano SET
| Set | Da |
| Culoare | Black |
| Număr clape | 88 |
| Tip clape | Set Piane Digitale , Pian digital |
| Clape dinamice | Da |
| Dimensiuni | 1393 x 299 x 802 cm |
| Greutate | 34.5 kg |
| Pitch Bend/Modulation | Nu |
| Tip pedală | Damper, Sostenuto, Soft |
| Conexiune pedală | Da |
| Rotary Control | Nu |
| Display | LCD |
| Pedale | Da |
| Efecte | Da |
| Intrare Microfon | Nu |
| Stativ | Da |
| Difuzoare | 2 x 20W |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| Clape gradate | Da |
| Polifonie | 192 |
| Ritmuri | Nu |
| Egalizator | Nu |
| Recorder | Da |
| Metronom | Da |
| Memorie internă | Da |
| MIDI | Da |
Pian Digital
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 26.apr.2026
Casio AP-S200 BK Celviano