DB Sub 12D
DB Technologies este un nume recunoscut in nisa datorita calitatilor oferite in materie de sunet. SUB 12D este un subwoofer activ ideal pentru aplicatii audio profesionale precum concerte live desfasurate in spatii inchise sau deschise datorita unui SPL foarte ridicat si a celor 400 W livrati de catre amplificatorul incorporat cu tehnologia Digipack. Puterea amplificatorului este livrata de catre un difuzor de 12" pe o banda de frecvente cuprinse intre 40 si 150 Hz. Acest subwoofer este perfect pentru a extinde sistemele audio formate din boxe cu difuzoare de 10" si 12". Unitatea se conecteaza usor multumita unui crossover digital incorporat cu frecventa ajustabila si comutator pentru inversarea fazei.
PUTERE RMS 400 W
GREUTATE BRUTA 23.3 KG
GREUTATE NETA 22.465 KG
BANDA DE FRECVENTE 40 - 150 HZ
SPL MAXIM 127 DB
DIMENSIUNI 515 X 390 X 500 MM
TIP ACTIV
CONECTORI INTRARE 2 X XLR
CONECTORI IESIRE 2 X XLR
DB Technologies Sub 12D
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | 800 W |
| SPL Maxim | 127 dB |
| Difuzor joase | 12'' |
| Putere (RMS) | - |
| Frecvență | 40 - 150 Hz |
| Intrare | XLR |
| Ieșire | 2 x XLR |
| Dimensiuni | 39x52x50.5 cm |
| Greutate | 24 kg |
Subwoofer Activ
La comandăSubwoofer Activ
La comandăSubwoofer Activ
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.apr.2026Subwoofer Activ
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Subwoofer Activ
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.apr.2026Subwoofer Activ
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.apr.2026Subwoofer Activ
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Subwoofer Activ
În stocSubwoofer Activ
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Subwoofer Activ
La comandă
HK Audio Premium PR:O 118 SUB D2

Turbosound iP12B




Behringer B1800XP
