Electro-Voice Live-X ELX118P este un subwoofer profesional activ cu difuzor de 18":
difuzor: 18" (457mm), tip EVS-18K
plaja de frecvențe: 32 Hz - 130 Hz
SPL max.: 134 dB Max SPL
amplificare: 700W RMS / 1400W program, clasa D
intrare XLR/TRS combo
ieșire paralelă XLR
montură pentru stativ 35mm
cabinet din placaj cu grosime de 15 mm
dimensiuni I x L x A: 661 x 507 x 574 mm
greutate: 31.7 kg
Electro-Voice Live X Elx118p
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | 1400 W |
| SPL Maxim | 134 dB |
| Difuzor joase | 18'' |
| Putere (RMS) | 700 W |
| Frecvență | 32 - 130 Hz |
| Intrare | XLR , JACK 6.3mm |
| Ieșire | XLR |
| Dimensiuni | 66.1x50.7x57.4 cm |
| Greutate | 31.8 kg |
Subwoofer Activ
La comandăSubwooofer Activ
În stocSubwoofer Activ
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Subwoofer Activ
La comandăSubwoofer Activ
În stocSubwoofer Activ
La comandăSubwoofer Activ
La comandăSubwoofer Activ
În stoc
HK Audio Linear 5 MK II 118 Sub A
Subwooofer Activ LD Systems ICOA SUB 18 A
Turbosound Milan M18B
Alto TS 18S
Mackie Thump 118S
FBT Subline 112SA
