
Boxa activa Behringer Eurolive B1520DSP
- dimensiuni : 700 x 465 x 482mm
Behringer Eurolive B1520dsp
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | - |
| SPL Maxim | 128 dB |
| Difuzor medii-joase | 15'' |
| Driver înalte | 1.75'' |
| Putere (RMS) | 400 W |
| Frecvență | - |
| Intrare | 2 xlr |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 42 kg |
Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026


















