Boxa activa FBT J8A W
boxa activa fullrange
difuzor de 8" si driver de 1"
biamplificat
putere: 200W LF + 50W HF RMS class-D
frecventa de raspuns: 60Hz-20kHz
dispersie: 90° x 60°
DSP cu 2 preset-uri pentru EQ
XLR in/out, volum, 2x M5 (flanse), flansa de 25mm
incinta din plastic
dimensiuni: 255 x 415 x 245mm
greutate: 8.2 kg
culoare alba
FBT J8A W
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 500 W |
| SPL Maxim | 124 dB |
| Tehnologie | - |
| Difuzor medii-joase | 8'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Putere (RMS) | 250 W |
| Frecvență | 60 - 20 kHz |
| Intrare | XLR , JACK 6.3mm |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 8.2 kg |
Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
În stocBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxe active
La comandă
FBT Ventis 108A




JBL IRX 108 BT
Behringer B208d