Monitor activ, 2 cai, bi-amp bass reflex design, 500 W, 60Hz - 20kHz, 130 dB SPL
FBT Stagemaxx 12 MA
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 1000 W |
| SPL Maxim | 130 dB |
| Tehnologie | - |
| Difuzor medii-joase | 12'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Putere (RMS) | 500 W |
| Frecvență | 60 - 20 kHz |
| Intrare | XLR |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 16.4 kg |
Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
În stocBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxe active
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026
Yamaha DHR 12
FBT PROMaxX 112A
LD Systems Stinger 12 A G3



Behringer Eurolive B12X