Boxa Activa Peavey PBK 15P
Subwoofer de 15 cu înaltă performanță
Driver de compresie 14Ti cu diafragmă 1.4 din titan
Putere de vârf de 450 W
Setare Bass și Treble
Intrare line XLR si RCA
Intrare microfon XLR si Jack 6.3
Port USB pentru redare MP3
Grilaj durabil din oțel perforat cu acoperire cu pulbere
Loc pentru tija de sprijin de 35 mm
Tweeter de compresie
Carcasă durabilă turnată prin injecție din plastic
Greutate ambalată: 44,09 lb (20 kg)
Lățime ambalată: 53,34 cm
Înălțime ambalată: 78,74 cm
Adâncime ambalată: 17 (43,18 cm)
Peavey PBK 15P
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 450 W |
| SPL Maxim | - |
| Tehnologie | USB , Player MP3 |
| Difuzor medii-joase | 15'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Putere (RMS) | 250 W |
| Frecvență | - |
| Intrare | XLR , JACK 6.3mm |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 20 kg |
Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
În stocBoxa Activa
În stocBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Set Boxa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 08.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Boxa Activa
În stoc
Sal PAX 42BT
Behringer B115 MP3





HK Audio LINEAR 3 Compact Venue Pack
Alto TS 415

