| Seturi iHOS MILOS PRO |
|---|
Boxă line array iHOS Milos Pro din plastic ABS, cu amplificator clasa D, 2x woofere de 4.75" cu bobină de 2” și 6x difuzoare full range line array de 1.75"
iHOS MILOS PRO
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | - |
| SPL Maxim | 128 dB |
| Tehnologie | - |
| Difuzor joase | 2x4.75 |
| Difuzor medii-joase | - |
| Driver înalte | 1.75'' |
| Tip boxă | Activ |
| Putere (RMS) | 440 W |
| Ieșire | XLR |
| Frecvență | 100 - 20 kHz |
| Intrare | XLR |
| Dimensiuni | 38 x 29 x 27 cm |
| Greutate | 6.7 kg |
Boxe Line Array
La comandăSubwoofer Activ
La comandă
iHOS KOS Satellite Set