| Seturi iHOS KOS Satellite Set |
|---|
Specificatii tehnice
iHOS KOS Satellite Set
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | - |
| SPL Maxim | 128 dB |
| Tehnologie | - |
| Difuzor joase | 2x 6.5" |
| Difuzor medii-joase | - |
| Driver înalte | 2x1'' |
| Tip boxă | Activ |
| Putere (RMS) | 1000 W |
| Ieșire | XLR |
| Frecvență | 80 - 20 kHz |
| Intrare | XLR |
| Dimensiuni | 30.5 x 44 x 55.5 cm |
| Greutate | 20 kg |