pot fi folosite si ca monitoare de scena
Behringer Eurolive B1520 PRO
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | - |
| SPL Maxim | 96 dB |
| Impedanță | 8 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 15'' |
| Driver înalte | 1.75'' |
| Tip boxă | 2 cai |
| Putere (RMS) | 300 W |
| Frecvență | 50 - 18 kHz |
| Greutate | 33.85 kg |
| Dimensiuni | 70x46.5x48.2 cm |
Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 08.apr.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Boxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 08.apr.2026Boxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Monitor de Scena Pasiv
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026
Behringer Eurolive Professional B1220 Pro
Omnitronic AZX-215

FBT Ventis 115


JBL PRX 415 M
LD Systems SAT 442 G2
Yamaha CHR-15M
Turbosound NUQ152
