
Boxa pasiva FBT J15
boxa pasiva fullrange
difuzor de 15" si driver de 1"
putere 300watt RMS
frecventa de raspuns 50Hz-20.000 Hz
unghi de dispersie 90° x 60°
2 flanse de tip M10 flying points, flansa de 35mm
carcasa din plastic
dimensiuni: 410 x 663 x 387mm
greutate: 14,7 kg
FBT J15
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 600 W |
| SPL Maxim | 127 dB |
| Impedanță | 8 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 15'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Tip boxă | 2 cai |
| Putere (RMS) | 300 W |
| Frecvență | 50 - 20 kHz |
| Greutate | 14.7 kg |
| Dimensiuni | 41x66.3x38.7 cm |
Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026




















