Boxa pasiva FBT J8
boxa pasiva fullrange
difuzor de 8" si driver de 1"
putere 160watt RMS
frecventa de raspuns 65Hz-20.000 Hz
unghi de dispersie 90° x 60°
2 flanse de tip M5 flying points, flansa de 25mm
carcasa din plastic
dimensiuni: 255 x 415 x 245mm
greutate: 6.6 kg
FBT J8
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 320 W |
| SPL Maxim | 121 dB |
| Impedanță | 8 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 8'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Tip boxă | 2 cai |
| Putere (RMS) | 160 W |
| Frecvență | 65 - 20 kHz |
| Greutate | 6.6 kg |
| Dimensiuni | 25.5x41.5x24.5 cm |
Boxe pasive
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
În stocBoxe pasive
La comandăBoxa Pasiva
La comandă
FBT X-Lite 110







Behringer PK108