
FBT Verve 12
| Carcasa | Lemn |
| Putere (Peak) | 600 W |
| SPL Maxim | 123 dB |
| Impedanta | 8 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 12'' |
| Driver inalte | 1'' |
| Tip boxa | 2 cai |
| Putere (RMS) | 300 W |
| Frecventa | 50 - 18 kHz |
| Greutate | 16 kg |
| Dimensiuni | 38.1x63x36 cm |
Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026















