-JBL CONTROL 1 PRO WH boxa PA
-Echipata cu un difuzor de 5.25" si tweeter de0.75"
-Putere / impedanta: 150 W / 4 Ohmi
-Banda de frecvente: 80 Hz -20 kHz.
-Sensibilitate: 87 dB. SPL maxim: 108 dB
-Frecventa crossover: 4.2 kHz
-Finisaj: alb
-Dimensiuni (I x L x A): 235 x 159 x 143 mm
-Greutate: 1.8 kg
Este recomandata achizitionarea in pereche
-Pret pe bucata!
JBL Control1 Pro WH
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | - |
| SPL Maxim | 87 dB |
| Impedanță | 4 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 5.25'' |
| Driver înalte | 0.75'' |
| Tip boxă | Pasiv |
| Putere (RMS) | 150 W |
| Frecvență | 80 - 20 kHz |
| Greutate | 1.8 kg |
| Dimensiuni | 235 x 159 x 143 mm |
Boxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxe pasive
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026
HK Audio Elements E835
Turbosound IP82 Inspire
JBL JRX 225 M
FBT PROMAXX 114
Behringer Eurolive B215xl


