SPECIFICATII TEHNICE
JBL Control 1 Pro - difuzor compact pe 2 cai, 150W/4ohm, carcasa din plastic special, montabil pe perete.Dimensiuni 235 x 159 x 143mm, greutate 1,8 kg Culoare: negru sau alb,
Este recomandata achizitionarea in pereche
Pret pe BUCATA.
JBL Control 1 PRO
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 150 W |
| SPL Maxim | 114 dB |
| Impedanță | 4 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 5.25'' |
| Driver înalte | 0.75'' |
| Tip boxă | 2 cai |
| Putere (RMS) | - |
| Frecvență | 80 - 20 kHz |
| Greutate | 1.8 kg |
| Dimensiuni | 23.5x15.9x14.3 cm |
Paul R.
03.ian.2025
Calitatea face diferența
Construcție solidă, sunet foarte clar chiar și la volum mare.Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026Boxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026
JBL JRX 225 M

LD Systems Mix 6 G3

Yamaha C215V

Turbosound TMS153
