6.5 "Bas
1 "tweeter Kapton
RMS / max. 80/130 W
Interval de frecvență: 55 - 20.000 Hz
SPL maxim: 108 dB
Impedanță: 16 Ohm
Terminale de difuzoare
M6 puncte de zbor
Dimensiuni: 200 x 320 x 200 mm
Greutate: 4,1 kg
Suport de perete inclus
Pret pentru pereche
LD Systems SAT 62 G2
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | - |
| SPL Maxim | 108 dB |
| Impedanță | 16 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 6.5'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Tip boxă | 2 cai |
| Putere (RMS) | 80 W |
| Frecvență | 55 - 20 kHz |
| Greutate | 8.2 kg |
| Dimensiuni | 20x32x20 cm |
Boxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026Boxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
În stocBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026
LD Systems SAT 242 G2




FBT Ventis 115M
Turbosound TCX-15


