Boxa pasiva Omnitronic PAS 215 II
Firma Omnitronic ofera in mod obisnuit produse cu un raport pret/calitate neobisnuit de bun
Caracteristici
Omnitronic PAS 215 II
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | 800 W |
| SPL Maxim | 127 dB |
| Impedanță | 8 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 15'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Tip boxă | 2 cai |
| Putere (RMS) | 400 W |
| Frecvență | 50 - 20 kHz |
| Greutate | 27.7 kg |
| Dimensiuni | 69.5x44x41 cm |
Boxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
În stocBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 12.mai.2026Boxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandă
FBT Ventis 206
LD Systems Stinger 15 G3
Turbosound TPX152
Omnitronic AZX-215




