
Difuzor in 2 cai, Bass-reflex
Frecvente 55Hz- 20 kHz
Acoperirea unghiului H90' x V60' (Rotabil)
Frecventa crossover 2.5 kHz
Impedanta nominala - 8 Ohmi
Putere: 175W RMS; 350W Program; 700W MAX
Sensivitate: 93dB SPL
SPL Maxim: 122 dB SPL
Difuzor bass: 10"
Bobina vocala: 2"
Diafragma 1,4"
Material, culoare: Placaj, negru
Dimensiuni: 305 x 494 x 300mm
Greutate: 13,7 kg
Manere: 1x varf
Conectori: SpeakON NL4MP x 2 (Parallel)
Yamaha CHR 10
| Carcasă | Birch plywood |
| Putere (Peak) | 700 W |
| SPL Maxim | 122 dB |
| Impedanță | 8 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 10'' |
| Driver înalte | 1.4'' |
| Tip boxă | 2 cai |
| Putere (RMS) | 350 W |
| Frecvență | 55 - 20 kHz |
| Greutate | 13.7 kg |
| Dimensiuni | 30.5x49.4x30 cm |



















