Cablu Audio 2xJack 6.3mm la Jack 3.5mm Roland Black Series 3m este soluția ideală pentru conectarea ieșirilor L/R din mixer, interfață audio sau claviatură la intrarea stereo de 3,5 mm a unui recorder, laptop sau alt echipament portabil. Construcția din seria Black Series este proiectată pentru utilizare intensivă, cu pierderi minime și stabilitate ridicată a semnalului.
Conductorul multifilar din cupru fără oxigen și ecranarea spiralată de înaltă densitate reduc zgomotul și interferențele, păstrând claritatea pe întreaga bandă de frecvențe. Designul cu capacitanță redusă ajută la menținerea răspunsului dinamic, fiind potrivit atât pentru studio, cât și pentru scenă.
Configurația 2 x Jack 6,35 mm mono către Jack 3,5 mm stereo este practică pentru rutarea semnalelor stereo fără adaptoare suplimentare. Conectorii rezistenți asigură o prindere fermă și o fiabilitate bună în timp, chiar și la conectări repetate.
| Brand | Roland |
| Serie | Black Series |
| Tip cablu | Audio, split stereo |
| Conector A | 2 x Jack 6,35 mm TS (mono) |
| Conector B | 1 x Jack 3,5 mm TRS (stereo) |
| Lungime | 3 m |
Roland RCC-10-3528V2
» Manuale de utilizare în limba română
Roland RCC-10-3528V2
| Lungime | 3 m |
| Mufa A | Jack stereo 3.5 mm |
| Mufa B | 2 x Jack mono 6.3mm |
Ciprian Romanasu
25.iul.2025
Interconectabil cablu
Produsul este de o calitate superioara.Nu mă așteptam.Chiar recomand.Muntean Octavian
26.oct.2021
Cablu stereo roland
Daca ești în căutarea unui cablu ecranat de calitate superioara atat din punct de vedere a sunetului dar și ca și construcție este alegerea perfecta este un cablu premiumCablu Y
În stocCablu adaptor Y
În stocCablu adaptor Y
În stocCablu Audio Y
În stocCablu Audio Y
În stocCablu Y
În stocCablu Y
În stoc
Klotz KY5-300 3m
Adam Hall 3 Star YWPP 3m



