| Seturi Yamaha PSR-E360 DW |
|---|
Keyboard Yamaha PSR E360 DW Caracteristici:
Număr de chei: 61
Velocitate sensibilă: Da
Sound Generație: Digital
Style Aranjament: Da
Display: Da
Conect de conectare: Da
Sustainable Pedal Connection: Da
Opțiuni de montare: Sequencer
Linear MIDI Desactori: Da
LINE OUT: Da
incl. Adaptor de alimentare: Da
Greutate (kg): 3.91
Număr de sunete: 400
Număr de stiluri: 130
Polimetrie: 32
Aliment de alimentare: Adaptor, exterior Width (cm): 94Valoare (cm): 10 Depth (cm): 31.6 Amplificator de ieșire
Yamaha PSR-E360 DW
| Set | Nu |
| Categorie claviaturi | Incepator |
| Difuzoare | 2 x 2.5W |
| Dimensiuni | 940 x 106 x 317 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Conexiune pedală | Da |
| Display | LCD |
| Pedale | Sustain |
| Alimentare prin | 220V Direct , Alimentator |
| Efecte | Reverb, Chorus, Master EQ, Harmony, DSP |
| Intrare Microfon | Nu |
| Stativ | Nu |
| Tip clape | Orga Keyboard |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| Clape dinamice | Da |
| Clape gradate | Nu |
| Culoare | Dark Walnut |
| Număr clape | 61 |
| Polifonie | 32 |
| Ritmuri | Da |
| Egalizator | Nu |
| Recorder | Da |
| Metronom | Da |
| Memorie internă | Nu |
| MIDI | Nu |
Keyboard
La comandăKeyboard
La comandăKeyboard
În stocKeyboard
La comandăKeyboard
La comandăKeyboard
La comandă
Yamaha PSR-E283



Casio CT-X800