Aplications:
specificatii:
| Polar pattern | omnidirectional |
| Frecventa | 40 - 20.000 Hz |
| Sensibilitate | 2.5 mV/Pa (-52 dBV) |
| Impedanta | 320 ohm |
| Conector | 3-pin XLR |
| Finisaj | gri inchis |
| Greutate neta | 225 g / 7.9 oz. |
| Greutate bruta | 840 g / 1.9 lbs. |
AKG D 230
| Set | Nu |
| Capsula microfon | Dinamic |
| Tip microfon | cu diafragma mica |
| Intrerupător | Nu |
| Caracteristica polară | Cardioid |
| Pentru | Reporteri |
Microfon Cu Fir
În stocMicrofon cu Fir
La comandăMicrofon cu Fir
În stocMicrofon cu Fir
La comandăMicrofon cu Fir
La comandăMicrofon cu Fir
La comandăMicrofon cu Fir
La comandăMicrofon cu Fir
În stocMicrofon cu Fir
În stoc
AKG D5 C

Sennheiser E 935
Behringer XM 8500



Audio Technica ATM 510
Shure Beta 58A