Caracteristici:
Specificatii Technice:
Donner DDP-60 Natural
| Set | Nu |
| Culoare | Natural |
| Număr clape | 88 |
| Tip clape | Pian digital |
| Clape dinamice | Da |
| Dimensiuni | 1360 x 358 x 764 mm |
| Greutate | 19 kg |
| Pitch Bend/Modulation | Nu |
| Tip pedală | Damper, Sostenuto, Soft |
| Conexiune pedală | Da |
| Rotary Control | Nu |
| Display | Nu |
| Pedale | Da |
| Efecte | Da |
| Intrare Microfon | Nu |
| Stativ | Da |
| Difuzoare | 2 x 15W |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| Clape gradate | Da |
| Polifonie | 128 |
| Ritmuri | Nu |
| Egalizator | Nu |
| Recorder | Da |
| Metronom | Da |
| Memorie internă | Da |
| MIDI | Da |
Pian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 22.mai.2026Pian Digital
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 22.mai.2026
Donner DDP-60 Grey Brown








Casio PX-770 White Privia
Kurzweil KA 130 Rosewood