Yamaha PSR-EW410 este cea mai buna claviatura pentru a interpreta diferite stiluri muzicale, de la cele moderne la cele de pe vynil, cu o claviatură cu 76 de clape, avand esantionare pian de inalta fidelitate, boxe incorporate puternice si funcții usor de utilizat precum butoanele rotative atribuibile Live Control, Quick Sampling, Groove Creator și USB Audio Recorder.
Yamaha PSR-EW410
| Set | Nu |
| Categorie claviaturi | Incepator |
| Difuzoare | 2 x 12W |
| Dimensiuni | 1179 x 138 x 413 mm |
| Greutate | 8.4 kg |
| Conexiune pedală | Sustain |
| Display | LCD |
| Pedale | Nu |
| Alimentare prin | Alimentator |
| Efecte | reverb,chorus,master eq, harmony |
| Intrare Microfon | Nu |
| Stativ | Nu |
| Tip clape | Pian digital |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| Clape dinamice | Da |
| Clape gradate | Nu |
| Culoare | Black |
| Număr clape | 76 |
| Polifonie | 48 |
| Ritmuri | Da |
| Egalizator | Nu |
| Recorder | Da |
| Metronom | Da |
| Memorie internă | 1.73 MB |
| MIDI | Nu |
ȚUgui Ionuț Adrian
08.ian.2022
Excelentă
Excelentă din toate punctele de vedere !Dan Doncescu
28.apr.2021
Multumesc
Produsul a ajuns OK, transportul a fost OK, livrarea a fost OK (in doua zile de la comanda). Firma SoundStudio pare buna/serioasa. Sper sa isi mentina aceasta linie de seriozitate si pe viitor. Recomand cu incredere acest site/firma.Dan Doncescu
28.apr.2021
Yamaha PSR-EW410
Produsul este foarte fain, livrarea a fost rapida (2 zile lucratoare). Comanda a fost exact ca in descriere. Toate bune! Recomant acest site/firma. Sper sa isi tina serviciile bune pe viitor.Marin Ion Marius
27.mai.2020
Exceptional
Tin sa multumesc SOUND STUDIO pentru promtitudine, pe 26 MAI am facut si confirmat comanda pe 27 am primit coletul.Keyboard
În stocKeyboard
La comandăKeyboard
La comandăKeyboard
La comandăKeyboard
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 08.apr.2026Keyboard
În stocKeyboard
La comandăKeyboard
La comandă
Yamaha PSR-E383



Casio CT-X800
Roland BK 3 Arranger B
