Yamaha PSR-E463 este cea mai buna claviatura pentru cei aflati la inceput de drum muzical, pentru a interpreta diferite stiluri muzicale, de la cele mai moderne la cele de pe vinyl. Are o claviatură cu 61 de clape cu raspuns la atingere, boxe puternice încorporate si functii usor de utilizat, precum butoanele rotative atribuibile Live Control, Quick Sampling, Groove Creator si USB Audio Recorder.
Yamaha PSR E463 SET1
| Set | Da |
| Categorie claviaturi | Incepator |
| Difuzoare | 2 x 6W |
| Dimensiuni | 946 x 140 x 405 mm |
| Greutate | 6.6 kg |
| Conexiune pedală | Sustain |
| Display | LCD |
| Pedale | Nu |
| Alimentare prin | Baterie/Acumulator |
| Efecte | Reverb, Chorus, Master EQ, Harmony, DSP |
| Intrare Microfon | Nu |
| Stativ | Da |
| Tip clape | Set clape |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| Clape dinamice | Da |
| Culoare | Black |
| Număr clape | 61 |
| Polifonie | 48 |
| Ritmuri | Da |
| Egalizator | Nu |
| Recorder | Da |
| Metronom | Da |
| Memorie internă | 1.73 MB |
| MIDI | Nu |
Cristi
30.iun.2020
Yamaha psr e463
Sunt foarte multumit de aceasta clapa, poti canta orice gen de muzica, cu toate ca nu sunt incepator, calitatea sunetului si simplitatea acestei mau atras foarte tare. O recomand.Keyboard
La comandăKeyboard
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 08.apr.2026
Yamaha PSR-E383
Casio CT-X800