| Yamaha PSR-SX920 Bag SET |
|---|
Conexiuni:
Yamaha PSR-SX920 Bag SET
| Alimentare prin | 220V Direct , Alimentator |
| Categorie claviaturi | Profesional |
| Clape dinamice | Da |
| Clape gradate | Nu |
| Conexiune pedală | Da |
| Culoare | Black |
| Difuzoare | 2x 15 W + 10 W |
| Dimensiuni | 1017 x 431 x 139 mm |
| Display | Da |
| Efecte | Da |
| Egalizator | Nu |
| Greutate | 11.6 kg |
| Ieșire căști | Da |
| Intrare Microfon | Da |
| Memorie internă | Da |
| Metronom | Da |
| MIDI | Da |
| Număr clape | 61 |
| Pedale | Da |
| Pitch Bend/Modulation | Nu |
| Polifonie | 128 |
| Recorder | Da |
| Ritmuri | Da |
| Rotary Control | Nu |
| Set | Da |
| Silent System | Nu |
| Stativ | Nu |
| Tip clape | Orga Keyboard |
| USB | Da |
Keyboard
La comandăKeyboard
La comandăKeyboard
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026
Yamaha PSR-SX920

Korg Pa5X 61