Claviatura portabilă Yamaha YPT-255 are încorporate numeroase sunete și funcții, ideale pentru muzicienii aflați la început de drum muzical. Utilizați funcția încorporată de lecții pentru învățare și exersare, Yamaha Education Suite (Y.E.S.) pentru a învăța cele 100 cântece prestabilite, sau beneficiați de cele 385 de Voci de instrumente și 100 de Stiluri pentru a experimenta și a crea propria muzică. Aux Line Input transformă YPT-255 într-un sistem de boxe pentru MP3 player astfel că puteți interpreta sau doar asculta, toate acestea la un preț foarte avantajos.
Set Keyboard Yamaha YPT 255 SET 1
| Categorie claviaturi | Incepator |
| Difuzoare | 2 x 2.5W |
| Dimensiuni | 940 x 106 x 317 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Conexiune pedală | Sustain |
| Display | LCD |
| Pedale | Nu |
| Alimentare prin | Alimentator |
| Efecte | Da |
| Intrare Microfon | Nu |
| Stativ | Da |
| Tip clape | Set clape |
| Ieșire căști | Da |
| Clape dinamice | Nu |
| Culoare | Black |
| Număr clape | 61 |
| Polifonie | 32 |
| Metronom | Da |
| MIDI | Nu |
Keyboard
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Keyboard
La comandăKeyboard
În stoc
Casio CT-S100
Yamaha PSR-E283