boxa activa
difuzor de 15"
driver de 1"
Fullrange
putere: 550 Watt RMS, Class D, Bi - Amp
frecventa de raspuns: 55 - 20.000 Hz
129 dB SPL
dispersie: 90° H x 60° V
flansa pentru stativ 36 mmm si M10
mixer cu 2 canale cu XLR / Jack 6,3 mm Comboin
XLR Output, Bluetooth, Ground - Lift
EQ
dimensiuni: ( HxBxT ) 424 x 395 x 646 mm
greutate: 15,8 kg
Alto TS 215 W
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 1100 W |
| SPL Maxim | 129 dB |
| Tehnologie | Bluetooth |
| Difuzor medii-joase | 15'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Putere (RMS) | 550 W |
| Frecvență | 50 - 20 kHz |
| Intrare | XLR , JACK 6.3mm |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 14.9 kg |
Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 08.apr.2026Boxa Activa
În stocBoxa Activa
În stocBoxa Activa
În stocBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026
Alto TS 415
HK Audio SONAR 115 Xi
Mackie Thump 215XT
FBT X-Lite 112A

Behringer Eurolive B15X
LD Systems ICOA 15 A BT W
Turbosound Milan M15