D-LITE D11A este o incintă amplificată cu difuzor de joase de 12″ şi driver de inalte de 1″, amplificator de clasă D, crossover activ integrat si egalizare. Pentru frecvenţele joase şi inalte este disponibilă o amplificare de 2 x 200W. Plaja de frecvenţe este de 48 Hz – 20 kHz şi SPL-ul maxim este de 126dB / 1m. Intrarea de linie acceptă conexiuni XLR si jack prin conectorul combinat XLR/jack, iar canalul de Stereo- AUX cu conexiuni RCA/cinch permit conectarea directă a CD/MP3 player-elor.
-Cabinet: Full-Range
-Configurație: activ 2-căi
-Putere: 400W (200W joase + 200W înalte)
-Max SPL 2.83 V / 1m 1 W / 8 Ohm1: 126dB
-Plajă de frecvențe ( -10dB ): 48 Hz – 20 kHz
-Unghi de acoperire : 80° x 40°
-Filtru taie-jos (low-cut) comutabil
-Dimensiuni: 430 x 586 x 321 mm
-Greutate: 15.3 kg
Dynacord D11A
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 400 W |
| SPL Maxim | 126 dB |
| Difuzor medii-joase | 12'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Putere (RMS) | 400 W |
| Frecvență | 48 - 20 kHz |
| Intrare | XLR , JACK 6.3mm |
| Greutate | 15.3 kg |
Boxa Activa
În stocBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
În stocBoxa Activa
În stocBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
În stocBoxa Activa
La comandă
HK Audio SONAR 110 Xi
FBT PROMaxX 112A
LD Systems ICOA 12 A

Behringer PK115A


