OMNITRONIC WP-6S PA wall speaker black
Universal wall speaker
Aplications:
Technical specifications:
Omnitronic WP 6S
| Carcasă | ABS |
| Categorie | 100V Pasiv |
| Difuzor medii-joase | - |
| Dimensiuni | - |
| Driver înalte | - |
| Greutate | 3 kg |
| Potentiometru volum | Nu |
| Putere (Peak) | - |
| Putere (RMS) | 40 W |
| Set | Nu |
| SPL Maxim | 105 dB |
Boxa Tavan 100V
La comandăBoxa Tavan 100V
La comandăBoxa Coloana 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Coloana 100V
La comandăHorn 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Perete 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Coloana 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Perete 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026
Omnitronic WP 10H







