OMNITRONIC WP-10H Ceiling speaker white
Ball speaker
Aplications:
Technical specifications:
Omnitronic WP 10H
| Carcasă | ABS |
| Categorie | 100V Pasiv |
| Difuzor medii-joase | 6'' |
| Dimensiuni | - |
| Driver înalte | - |
| Greutate | 2 kg |
| Potentiometru volum | Nu |
| Putere (Peak) | - |
| Putere (RMS) | 30 W |
| Set | Nu |
| SPL Maxim | - |
Boxa Tavan 100V
La comandăBoxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Perete 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Driver Horn
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Coloana 100V
La comandăBoxa Tavan 100V
În stocBoxa Perete 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026
Omnitronic WP 10W







