OMNITRONIC CSS-6 Ceiling speaker square
Ceiling mount speaker
Aplications:
Technical specifications:
Omnitronic CSS 6
| Carcasă | Plastic |
| Categorie | 100V Pasiv |
| Difuzor medii-joase | 6.5'' |
| Dimensiuni | 305 x 220 x 60 mm |
| Driver înalte | 0.5'' |
| Greutate | 1.5 kg |
| Potentiometru volum | Nu |
| Putere (Peak) | - |
| Putere (RMS) | 40 W |
| Set | Nu |
| SPL Maxim | 92 dB |
Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
La comandăBoxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
În stocBoxa Tavan 100V
La comandăBoxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Perete 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa 100V
La comandăBoxa Perete 100V
La comandă
Omnitronic CSS 5







Pioneer DJ CM-S54T-K