OMNITRONIC WF-4 Flush-mount speaker
Flush-mount speaker
Aplications:
Omnitronic WF 4
| Carcasă | Plastic |
| Categorie | 100V Pasiv |
| Difuzor medii-joase | 4'' |
| Dimensiuni | 141 x 141 x 70 mm |
| Driver înalte | 1'' |
| Greutate | 0.4 kg |
| Potentiometru volum | Nu |
| Putere (Peak) | - |
| Putere (RMS) | 40 W |
| Set | Nu |
| SPL Maxim | 88 dB |
Boxa 100V
La comandăBoxa Gradina 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
La comandăBoxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Perete 100V
La comandăBoxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Perete 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026
Pioneer DJ CM-S54T-K
Omnitronic GSG







