DDP-200 Pro este conceput pentru a te însoți în călătoria ta muzicală, îmbinând calitatea sunetului, versatilitatea și stilul modern de inspirație mid-century. Este un pian digital perfect pentru a crea muzică, a exersa și a completa designul casei tale.
Caracteristici:
Specificații:
Donner DDP-200 Pro Black
| Set | Nu |
| Culoare | Black |
| Număr clape | 88 |
| Tip clape | Pian digital |
| Clape dinamice | Da |
| Dimensiuni | 1355 x 375 x 800 mm |
| Greutate | 42 kg |
| Pitch Bend/Modulation | Nu |
| Tip pedală | Damper, Sostenuto, Soft |
| Conexiune pedală | Da |
| Rotary Control | Nu |
| Display | LCD |
| Pedale | Da |
| Efecte | Da |
| Intrare Microfon | Nu |
| Stativ | Da |
| Difuzoare | 2 x 25 W |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| Clape gradate | Da |
| Polifonie | 256 |
| Ritmuri | Nu |
| Egalizator | Nu |
| Recorder | Da |
| Metronom | Da |
| Memorie internă | Da |
| MIDI | Da |
Pian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandă
Donner DDP-200 Pro Wood



Kawai DG 30
Casio AP-710 Black Celviano