Pian digital pentru acasă Donner OURA™ S300 cu 88 de taste - Unde estetica sunetului se îmbină cu designul interior
Caracteristici:
Extindeți-vă cu ușurință gama de sunete. Cu Local Off, conectați dispozitive terțe pentru a utiliza DAW și redirecționați sunetul prin Aux-in pentru acces ușor la surse externe și extindere nelimitată a gamei de sunete.
Bucurați-vă de fiecare voce. Include o gamă bogată de tonuri de expansiune de înaltă calitate pentru redarea ușoară a corzilor, chitarei, basului și multe altele, oferind o versatilitate îmbunătățită.
Se potrivește perfect cu decorul interior în stil scandinav. Cu linii geometrice curate și un capac integrat din piele clasică moale la atingere. Nu este doar un pian digital, ci o piesă de artă pentru casa dvs.
SPECIFICAȚII:
CONECTORI
ACCESORII
Donner S300 Oura
| Set | Nu |
| Culoare | Black |
| Număr clape | 88 |
| Tip clape | Pian digital |
| Clape dinamice | Da |
| Dimensiuni | 1289x379x928 mm |
| Greutate | 25 kg |
| Pitch Bend/Modulation | Nu |
| Tip pedală | Damper, Sostenuto, Soft |
| Conexiune pedală | Da |
| Rotary Control | Nu |
| Display | Nu |
| Pedale | Da |
| Efecte | Da |
| Intrare Microfon | Nu |
| Stativ | Da |
| Difuzoare | 2 x 15W |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| Clape gradate | Da , - |
| Polifonie | 256 |
| Ritmuri | Nu |
| Egalizator | Nu |
| Recorder | Da |
| Metronom | Da |
| Memorie internă | Da |
| MIDI | Da |
Pian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital Hybrid
La comandăPian Digital
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 05.mai.2026Pian Digital
În stoc
Donner R300 Oura Light Wood







Kawai Novus NV5S
Casio AP-470 Black Celviano
Roland RP 107-BKX