Pian digital Gewa DP 345 Black cu un panou de control complet reproiectat, cu un afișaj OLED elegant și butoane soft-touch iluminate din spate, ce oferă acces rapid și ușor la toate sunetele și funcțiile importante.Cu teghnologie de ultimă oră și sunete de top, Gewa DP345 este potrivit atât pentru pianiștii începători, cât și pentru cei avansați.
Gewa DP-345 Black
| Set | Nu |
| Culoare | Black |
| Număr clape | 88 |
| Tip clape | Pian digital |
| Clape dinamice | Da |
| Dimensiuni | 1350 x 410 x 1180 mm |
| Greutate | 41.5 kg |
| Pitch Bend/Modulation | Nu |
| Tip pedală | Damper, Sostenuto, Soft |
| Conexiune pedală | Da |
| Rotary Control | Nu |
| Display | Nu |
| Pedale | Da |
| Efecte | Da |
| Intrare Microfon | Nu |
| Stativ | Da |
| Difuzoare | 2 x 22W |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| Clape gradate | Da |
| Polifonie | 256 |
| Ritmuri | Nu |
| Egalizator | Nu |
| Recorder | Da |
| Metronom | Da |
| Memorie internă | Da |
| MIDI | Da |
Pian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital Hybrid
La comandăPian Digital
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 22.mai.2026Pian Digital
În stocSet Pian Digital
Dată estimată stoc: 18.mai.2026Pian Digital
La comandă
Gewa CP-510 Black

Donner S300 Oura

Kawai Novus NV5S
Casio AP-470 Black Celviano
Roland RP 107-BKX
